Dzięki temu wydłużysz pracę swojego smatphona

iphone-563071_1280Co raz więcej osób skarży się na to, że ma wiecznie rozładowany telefon. Jednak czy istnieją sprawdzone sposoby na to aby tak właściwie pomóc sobie z tym problemem? Oczywiście, że TAK!

Za każdym razem ładujesz swój telefon na 100%? To niestety nie jest dobra praktyka. Zamiast tego zdecyduj się na coś zdecydowanie innego a chodzi tutaj o to aby przede wszystkim zmienić swój nawyk a chodzi o doładowanie jej do 80%.

Jeśli zależy Ci na tym aby szybko załadować telefon to tak naprawdę zdecyduj się na to aby skorzystać z opcji ,,w samolocie” to właśnie dzięki temu możesz liczyć, że twoja bateria będzie o wiele szybciej naładowana. Warto się do tego zastosować kiedy za 5 minut będziemy mieli bardzo ważne spotkanie czy coś w tym rodzaju.

Jeśli twój smartfon został naładowany na 100% to tak naprawdę zdecyduj się na to, żeby automatycznie wyłączyć go z prądu. To właśnie ten sposób może pomóc Ci w tym, że twoja bateria nie będzie się przegrzewać a jej żywotność nie zostanie w pewien sposób skrócona.

Zamiast decydować się na wibrację w telefonie pomyśl o tym aby skorzystać z dźwięku dzwonka. To właśnie on może pomóc Ci w tym, że będzie utrzymywał większą żywotność twojej baterii.

Jak rozwiązać sprawę z wyświetlaczem? Czy on zawsze powinien świecić aż w tak dużym stopniu? Oczywiście, że NIE! W tym przypadku pomyśl o tym aby zdecydować się na ograniczenie widoczności co najmniej do połowy. To właśnie dzięki temu możesz wydłużyć poziom korzystania ze swojej baterii do co najmniej dwóch godzin.

Aby bateria była dalej taka stabilna warto się zdecydować na to aby pomyśleć o wyłączeniu niepotrzebnych aplikacji. W tym przypadku dobrym będzie odinstalowanie zbędnych aplikacji – chodzi tutaj głównie o likwidację Skype kiedy nie korzystamy z niego w ogóle lub innych programów, które mogą w pełni pochłaniać naszą baterię. Taki sposób należeć będzie do ekonomicznych i to właśnie dzięki niemu można liczyć na to, że wszystko utrzyma się w bardzo dobrym stanie. Nie można o tym w żadnym stopniu zapominać aby bateria nie została stracona.

Add Comment