Gry, który nie są do końca udane

indeksZ pewnością wiele fanów zachwyca się niesamowitymi grami video. Jednak czy wszystkie które wychodzą na konsole, peceta lub innego rodzaju platformy są aż tak udane? Oczywiście, że NIE! Warto się dowiedzieć o tych, które tak naprawdę nie zostały najlepiej wykonane na podstawie filmów.

Na pewno do udanych gier video nie można zaliczać Enter The Matrix. Film kinowy odniósł niebywały sukces. W przypadku gry wszystko się zaczęło potocznie ,,sypać”. Błędne sterowanie uniemożliwiło graczom stabilne korzystanie z tej produkcji. Twórcy gier nie dopracowali wszystkiego do końca ponieważ ich koncentracja padła bardziej na peunte i fabuły gry zamiast na ogół.

Iron Man – wszystkie części tego filmu były z pewnością udane. Jeśli chodzi o grę video to tuaj nie było aż tak kolorowo. Warto powiedzieć o tym, że tutaj rywale Iron Mana są niemożliwi do pokonania. Mała liczba fanów zainteresowała się tą produkcją.

Jeden z najlepszych horrorów – piątek trzynastego. Fani filmu nie mogli liczyć na udane sceny tego horroru – zabrakło tam odpowiedniej grafiki a sceny straszne w tej grze video twórcy ograniczyli do minimum. Gra nie była wyzwaniem dla prawdziwych ,,playerów”. Można ją było przejść bez problemu w mniej jak pół godziny. Filmowa produkcję należy zaliczać do udanych, jednak jeśli chodzi o grę na video to tutaj wszystko zostało stworzone ewidentnie na siłę. Tym razem twórcy nie zdecydowali się na coś bardziej ambitnego i dlatego ta gra video nie może się cieszyć zbyt dużą popularnością.

Add Comment