Windows 10 – jakie są jego zalety

Czujesz, że obecny system operacyjny zaczyna Cię powoli denerwować. Masz już dosyć tego, że jego włączanie trwa dłużej niż powinno. Nie możesz się sprawnie poruszać w swoich plikach ponieważ zanim odczytasz plik pdf minie już długi okres czasu. Chcesz dokonać jakiejś zmiany? Zdecyduj się na Windows 10. Istnieją zalety, które powinny cię do niego przekonać.

Ta wersja Windowsa jest bezpłatna. Wystarczy, że ją darmowo aktualizujesz na swoim komputerze. Nie musisz się decydować na zakup wersji pudełkowej z płytą. To na pewno dużo korzyść – samemu go przetestujesz a kiedy Cię nie przekona wrócisz do poprzednich ustawień.

Możesz być szczęśliwym posiadaczem większej przestrzeni roboczej instalując Windows 10. Masz szansę na to, że wykonując pracę na kilku plikach jednocześnie nie spadnie twoja wydajność ponieważ odbywać to się będzie na kilku kartach – mając ekran dotykowy możesz liczyć na niezwykłe korzyści i przyjemność z użytkowania takiego systemu operacyjnego.

Klasyczne menu start zostało rozbudowane. Możesz zdecydować się na to, że odszukasz najbardziej pożądane przez Ciebie pliki w zdecydowanie szybszy sposób. Ta wyszukiwarka ma na celu ułatwić pracę użytkownikowi.

Eksplorator systemu Windows 10 jest bardziej rozbudowany. To co możesz dzięki temu zyskać to na pewno szybszy dostęp do zasobów na swoim komputerze. Funkcja szybszy dostęp umożliwi Ci wyświetlenie elementów z np. twojego pulpitu lub bibliotek.

Przetestujesz nową przeglądarkę o nazwie Edge. To co ją wyróżnia to na pewno wysoka funkcjonalność a także szybkość działania.

Add Comment