Będąc grafikiem możesz zwiększać swój zysk pasywny

Tworzysz bardzo dobre loga, banery oraz layoutu. Uważasz, że twoje realizację stawiać Cię będą w gronie dobrych grafików komputerowych. Ta dziedzina to twoja pasja. Do lata pozostało co raz mniej czasu. Chciałbyś powiększyć swój budżet. Czy istnieję jakiś sposób na to, że będąc grafikiem komputerowym możesz liczyć na zyski niewymagającej od Ciebie pracy ,,brutalnie” mówiąc 24 godzin na dobę? Oczywiście, że TAK! Istnieją na to skuteczne sposoby.

Zdecyduj się na to, że rozpoczniesz pisanie własnego bloga. To nie będzie dla Ciebie żaden problem jeśli tak naprawdę zaczniesz opisywać po kolei swoja pasję a do tego umożliwisz użytkownikom treści mogące im pomóc w np. tworzeniu dobrego layoutu użytkownika czy zaprojektowania dobrego pliku typu psd. Oprócz tego zdecyduj się także na to, że tak właściwie zamieścisz na swoim blogu jakiś ebook. To praktyka, która jest wykorzystana przez wielu blogerów do tego aby uzyskać dodatkowy dochód pasywny.

Skoro tworzenie grafiki dla Ciebie to żaden problem to tak właściwie nie powinno Ci sprawić kłopotu stworzenie stocków – zdecyduj się na tworzenie fontów, szablanów na popularne strony WordPress czy laoyotów. Istnieją miejsca gdzie będziesz mógł je sprzedawać, do tych najbardziej popularnych możesz zaliczyć ThemeForest oraz GraphicRiver. Musisz jednak zdecydować się na zamieszczenie czegoś efektownego aby odnaleźć zainteresowanych klientów.

Zarabiaj na jakiś gadżetach. Zdecyduj się na to, że będziesz tworzyć pewnego rodzaju animacje a to właśnie będzie dotyczyć jakiś ciekawych historyjek czy postaci komiksowych. Wykazując się swoją kreatywnością możesz liczyć na to, że tak naprawdę uzyskasz nowych klientów, którym potrzebne są takie treści.

Śledź strony Internetowe starając się znaleźć strony jakiś konkursów. Jeśli czujesz, że twoja ostatnia strona internetowa prezentuje się bardzo dobrze. Jej stworzenie zajęło Ci bardzo dużą ilość czasu to tak naprawdę pomyśl o tym aby uczestniczyć w jakimś konkursie. Zdecyduj się, że zamieścisz swoje logo na odpowiedniej stronie. W przypadku wielu konkursów możesz liczyć na to iż nagroda nie będzie jedna a często są one typowane aż dla trzech triumfatorów.

Zdecyduj się na wykonanie jednego kursu video w postaci tutoriala do programu graficznego, który uważasz, że najlepiej obsługujesz. Dzięki temu możesz liczyć na to, że tak właściwie na swojej stronie typu blog zwiększysz swój ruch a zainteresowani bardzo chętnie będą chcieli odwiedzać twoje treści przez twój merytorycznie przeprowadzony kurs video.

Add Comment